Оплата замовлень в компанії OZK

Здійснити оплату в нашій компанії Ви можете будь-яким зручним для вас способом: оплата картою на сайті, оплата за реквізитами, післяплатою. Оплата приймається в національній валюті України.

Можливі форми оплати:

Банківською картою
Даний спосіб оплати, передбачає оплату безпосередньо на сайті www.ozk.com.ua. Оплата здійснюється за допомогою карт Visa / Mastercard будь-якого банку.

За реквізитами
Даний спосіб оплати буде зручний клієнтам, які територіально знаходяться не далеко від відділення банку. Оплата може бути проведена через електронні системи платежів, наприклад, Приват24, через відділення банків і платіжні термінали.

Післяплата
Даний спосіб оплати використовується тільки при відправки компанією-перевізником "Нова Пошта". У деяких випадках при цій формі оплати потрібна передоплата. Ця дія покликана підкреслити серйозність намірів клієнта. Дана послуга не доступна для клієнтів, які з якихось причин відмовлялися від посилок відправлених нами, також не доставляємо післяплатою в населені пункти Донецької, Луганської областей і АР Крим (відправка замовлень в зазначені регіони проводиться за передоплатою).


Звертаємо Вашу увагу на наступне:

Весь товар, що представлений на нашому сайті- імпортного виробництва, його ціна безпосередньо залежить від курсу гривні до євро / долара. Це призводить до того, що ціни на автотовари змінюються практично кожен день. З цієї причини, ціни на товар актуальні тільки протягом одного робочого дня.

Вартість товару з терміном поставки більше 4 днів може відрізнятися від заявленої на сайті. Це пов'язано з необхідністю уточнення актуальною ціни в кожному окремому випадку. Крім того, ціни для товарів, що поставляються з віддалених складів за кілька днів, можуть зрости до моменту оплати.

Зафіксувати ціну можливо тільки при внесенні 100% передоплати. Передоплата вноситься тільки після узгодження цього питання з нашим менеджером.


Щоб здійснити оплату через термінал самообслуговування необхідно:
ввести код "ЄДРПОУ", або номер рахунку, а также обов'язково вказати номер замовлення, інакше перераховані Вами кошти можуть не вірно бути ідентифіковані.
Всі необхідні документи (оригінал рахунку, товарна накладна, гарантійний талон) будуть видані разом із замовленням після оплати.

Зверніть увагу:

- в призначенні платежу потрібно обов'язково вказувати номер замовлення! Трапляється так, що при відсутності номера замовлення, ми не можемо ідентифікувати надійшли гроші. Що надалі викликає затримку в обробці замовлення і непотрібні емоції

- після оплати прохання повідомити нас будь-яким зручним для Вас способом. За телефонами вказаними на сайті або по електронній пошті: ozk.kiev@gmail.com

- доставка та отримання товарів, сплачених за безготівковим розрахунком, можлива тільки після надходження оплати на наші рахунки

- з умовами доставки замовлень Ви можете ознайомитися за посиланням