Доставка автозапчастин

Компанія OZK здійснює продажі по всій території України. Завдяки налагодженій роботі компаній-перевізників, ми можемо здійснювати доставку в будь-яке місто або населений пункт нашої країни. Своє замовлення Ви можете оформити до будь-якого найближчого до Вас відділення перевізника, які присутні у всіх великих (Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Чернігів і т.д.), так і менш великих містах і населених пунктах.

Доставка по Україні

Залежно від обраного Вами пункту призначення формуються тарифи компаній-перевізників. Вартість доставки оплачує клієнт. Зверніть увагу, великогабаритні вантажі або «важкі» можуть бути розраховані на розсуд перевізника (або вага або об'єм). Щоб уникнути неприємних ситуацій, всі вантажі страхуються на повну суму. Термін доставки замовлення може становити від 1 до 3 днів, в залежності від обраного Вами населеного пункту, за умови, що товар є на складі нашої компанії. Для отримання посилки, вам необхідно пред'явити документи, що підтверджують вашу особу.

Доставка великогабаритних вантажів:
Зверніть увагу, більшість копаній-перевізників не приймають до доставки акумуляторні батареї. А вартість відправки наприклад бампера, його упаковка, може коштувати стільки ж як він сам. Тому, завжди уточнюйте інформацію по доставці великогабаритних товарів у наших співробітників.